Servislerimiz

Teknoloji Çözümleri

Teknoloji Çözümleri olarak verdiğimiz hizmetlerimiz arasında;Günümüz şartlarında artık esnek hareket kabiliyeti ve maliyet odaklılığı arttırmak için bilişim sektöründe hızlı büyümekte olan Bulut Bilişim Çözümleri ile şirketlere katma değer katmakta.

Verdiğimiz Bulut Hizmetleri:

- Santral ve Ses Sistemi Yönetimi

- CTI Geliştirme Süreci

- Çağrı Merkezi Yazılımı Süreci

- Performans Takip Sistemi

- Kalite YönetimiSantral hizmetleri ile müşterilerinize en etkin şekilde hizmet vermenizi sağlıyor, memnuniyeti ve verimliliği arttırıyoruz. 


Çağrı merkezinde yoğun olarak yapılan işlemlerde sesli yanıt sistemi aracılığıyla müşterilerinize temsilci ile iletişime geçmeden hizmet imkanı sunuyor, özel çözümlerle gelen/giden çağrılarınızın müşteri memnuniyeti ve verimliliğini artıyoruz.


Sesli aramaların anlık olarak yazılı metne dönüştürülebildiği ve raporlanabildiği bu hizmet ile müşterilerinizin taleplerinde duygu analizleri gerçekleştiriyor, müşteri davranışlarını daha yakından takip etmeye imkanı sağlıyoruz.

Size katacakları pozitif yanlardan bazıları;

• Müşteri deneyimi artışı

• Operasyonel verimlilik

• Satış fırsatları tespiti

• Detaylı raporlama ve analizMisyonumuz gereği 12 yıldır birçok farklı sektörle çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Bu bize ciddi bir uzmanlık kazandırıyor ve konusunda uzman kadromuz ile sizlere ihtiyaç duyduğunuz özgün çözümler için yön göstermek, gerekli teknik analizleri yapmak ve uygun olan hizmet ve süreçlerle sizleri yönlendirmeyi hedefliyoruz.

Burada sizlere;

- Süreç danışmanlığı

- Outsource teknik personel

- Yeni proje geliştirmek

- Problem tespiti ve çözüm yolları

- Ürün teknik bilgilendirmesi

hizmetlerini sunmaktayız.Aradığınızı bulamadınız mı?

Tüm sorularınızı veya önerilerinizi bizimle paylaşmak için lütfen bize yazın. En kısa zamanda size dönüş yapacağız.