Bizi tanıyın

15 yıllık deneyim!

PractiCall Solutions,faaliyet alanında fark yaratmak isteyen kuruluşlara, katma değerli çağrımerkezi hizmetini oluşturan insan kaynağı, teknoloji, lokasyon, yönetim, danışmanlık, eğitim bileşenlerini, tek veya grup olarak veya %100 dış kaynak kullanımı olacak şekilde birlikte sağlamak üzere kurulmuş bir çağrı merkezi hizmet şirketidir. Çağrı merkezi hizmetinin yanısıra profesyonellere, sekreter,toplantı odası ve ofis hizmeti de verilmektedir.

PractiCall Solutions; 15 seneden bu yana İsnet adı altında yerli ve yabancı firmalara %100 dış kaynak kullanımlı çağrı merkezi hizmeti vermenin yanısıra farklı sektörlerde faaliyet gösteren 50'den fazla firmanın ip tabanlı çağrı merkezi projesini gerçekleştirmiş ve danışmanlığını yapmıştır.

Practicall Solutions, farklı kültür, büyüklük ve standartlara, farklı ürün ve servislere sahip yerli ve yabancı birçok firmayla gerçekleştirdiği, müşteri memnuniyetinde ve operasyon verimliliğinde fark yarattığı, maliyet merkezlerini kar merkezi haline getirdiği etkin ve başarılı çağrı merkezi projeleri sayesinde farklı operasyonlara yönelik eldeettiği güçlü deneyim ve bilgi birikimi ile yenilikçi ve yaratıcı çözümler oluşturmaya devam etmektedir.

Sadık ve memnun müşteri portföyüne sahip olan PractiCall Solutions, hizmet vermekte olduğu kurumsal firmaların yüksek beklentilerini karşılayan müşteri odaklı iş modeliyle müşterilerinin sektöründe farklılık yaratmasına, lider ve öncü olmasına katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

BAŞARI ODAKLARIMIZ

Öncülüğümüz olan kriterlerdir!

İNSAN KAYNAKLARI

Hizmet kadromuzda şirket yöneticileri, teknik destek, operasyon müdür ve personeli uzun yıllar iletişim ve çağrı merkezi sektöründe bulunan, konularında deneyimli uzmanlardır.

KALİTE STANDARTLARI

Şirketimiz yıllardır tüm kalite standartlarına uyumu olduğunu günce sertifikalarla ispatlamaktadır.

TEKNOLOJİ

Sistem altyapımızda teknolojisi %47'lik dünya pazar payı ile lider konumda olan kurumsal segment IP tabanlı santral ve çağrı merkezi çözümlerini kullanmaktayız.

GÜVENLİK

Dahili çözümlerde güvenlik ve gizlilik konusunda tüm güncel çalışmalara sahibiz.

LOKASYONLAR

Çağrı merkezimiz 500 koltuk kapasitesine sahip bir lokasyondadır. Çalışma saatleri 365 gün 7x24’tür.

DANIŞMANLIK

Danışmanlık, outsource ve yerinde ek hizmetler konularında da sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

DENEYİM ODAKLI

Ekibimiz

Uzman ekibimiz ve deneyimli teknik kadromuzu oluşturan şirket yöneticileri, insan kaynakları, teknik destek,operasyon müdür ve personeli uzun yıllar iletişim ve çağrı merkezi sektöründe çalışmış, konularında deneyimli ve uzman kişilerdir. Sürekli gelişme ve artan hizmet kalitesi hedeflerimiz nedeniyle operasyonel personelimizi sürekli eğitime tabii tutuyor, profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemekteyiz.